Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-24, 15:57   #1499
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
już wiem kogo się radzic w razie watpliwosci, więc jak jeszcze bede miala jakies watpliowsci co do makijazu, to się Was spytam czy ok
ja jak oglądałam film ze studniówki z tamtego roku to wszytskie dziewczyny wyglądały tak poważnie, ja przy nich nie ważne co bym zrobiła będę jak dziecko wyglądała


mi tez się ta cała tapeta nie podoba dlatego z chęcia słuchał Waszych rad
a niewiem czemu zazdrosisz studniowki, ja bym wiele dała żeby nie iść, nie podoba mi się ten cały bum, jakies tipsy, makijaze, fryzury, przesada już
zamiast sie uczyc do matury, to sie takimi *******ami zajmuje, az mam wyrzuty sumienia a jeszcze mam niepohamowany lęk przed wszelkimi aparatami i kamerami, nie nawidze ogladac siebie na zdjeciach i zwykle poprostu nie oglądam

no tak, moze sie cos zapoznam z tymi kosmetykami niemineralnymi i znajde tani rozswietlacz, chociaz ja sie kompletnie na takich zwyklych kosmetykach nie znam

nie potrafię zrozumieć czym się zachwycacie, ale naprawdę przemiłe kobitki z Was
nie martw się, za parę lat wszystkie koleżanki z rocznika będą Ci zazdrościć, że wyglądasz młodo o one juz nie (znam z autopsji)
a sama studniówka to fajne doświadczenie, coś do pamiętania
do fryza nie musisz iść, prosta fryzurka wystarczy, tipsy
dopiero bedziesz sie wyróżniać naturalną urodą a nie...
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora