Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 20:03   #1580
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
O matko, to juz mnie zaczyna powoli denerwowac. Przeciez powiedzialysmy, ze koniec OT to koniec, ale widze, ze to bedzie dalej maglowane. Nie wiem czemu ma to sluzyc? Zebym przestala tu wpadac? Bo nie rozumiem
Zreszta jak zaczelam czytac watek kilka miesiecy temu to bardzo dobrze pamietam kto z kim sie umawial i kto komu robil zakupy, wiec nie przesadzajmy, ze wszycy sa swieci, bo kazdemu sie zdarza oftopowac, ok?
To takie krotkie oswiadczenie nie moglam sie juz powstrzymac.
Zaciekawily mnie tez Chromagraphic Pencil. Nie wyobrazam sobie makijazu bez kredki, wiec to cos dla mnie.
She - nie o to mi chodzi, a wypowiedzieć się w tej kwestii mam prawo. Że się wypowiadam po czasie to nic. Super, że postanowiłyście koniec offtopów na szerszą skalę. Sama napisałam że każdy z nas czasem robi OT ale raczej nie piszemy o tym, kto jak spędził dzień, bo do tego są watki plotkowe a jeśli takiego nie ma, to może trzeba go stworzyć? nie wiem, sądzę że byłby to fajny pomysł. Ja nie mam nic przeciwko NIKOMU - Twoje rady są tak samo cenne jak innych. Sprawa już została przedstawiona, ustosunkowałyście się do niej i dla mnie jest luz.

A wracając do meritum: używasz MACowych kredek? która jest wg Ciebie najtrwalsza? mi się wszystko oprócz fluidline'a odbija na powiece :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2010-03-13 o 20:04
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora