Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja metamofoza - doradźcie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-18, 19:17   #757
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez trivial Pokaż wiadomość
A nie mogłabyś spróbować wymodelować tej grzywki na szczotce?
Ja mam też bardzo falowane włosy i bez suszenia moja grzywka wygląda koszmarnie, natomiast suszę ją suszarką i jednocześnie traktuję szczotką - jest gładka, układa się naturalnie (nie jest taka sztywna jak po prostownicy) i włosy są w dużo lepszym stanie niż po ciągłym prostowaniu.
Suszę w przeciwną stronę ułożenia grzywki.

Uważam, że regenerowanie takich popalonych włosów to trochę syzyfowa praca, rozdwojone końcówki się nie skleją, a watowate włosy nie zyskają 'zdrowego' wyglądu. Spróbuj z jakąś fajną, krótką fryzurką, taką pazurkowatą, niegrzeczną, roztrzepaną, wtedy będzie jakiś sens w odnawianiu tych włosów, no ale może ja się nie znam .
Tylko musiałabyś pójść do DOBREGO FRYZJERA, a nie takiego, który jako krótką fryzurę rozumie grzyba odciętego od garnka.
Cóż, fryzjer, do którego zawsze chodziłam jest magikiem, jeżeli chodzi o układanie włosów - facet naprawdę potrafi wyczarować cudowną fryzurę. Farbuje średnio - dwa na trzy farbowania, jakie u niego robiłam wyszły idealnie. Ale jakoś nie mam co do niego zaufania, jeżeli chodzi o ścinanie - poprosiłam kiedyś o ścięcie końcówek. Pozbyłam się 5cm, nawrzeszczałam na niego, po czym stwierdził, że po prostu tyle było zniszczone. Dobrze, niech mu tam będzie, chociaż nie miałam wtedy zniszczonych włosów. Jakoś nadal nie jestem przekonana co do krótkich włosów... dobrze się czuję w obecnych, żeby się tylko jakoś odbudowały... Niestety, same tego nie dokonają i bez mojej pomocy ani rusz. Mam nadzieję, że to mi coś da. Szukałam dzisiaj w trzech drogeriach oleju kokosowego i nic... Hm, wie ktoś może, gdzie to znaleźć? Spróbuję z tym układaniem... tylko, że ja nie suszę włosów .
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując