Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-16, 14:26   #2476
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ewcia wiesz ja na poziomach to się nie znam, ale dość ciemne są dodaje zdjęcie, niewiele na nim wydać, ale nie mam na kompie zdjęć w naturalnych włosach
Adzi nie Niemcy, a Szkocja dzisiaj przy okazji zakupów wstąpiłam do sklepu ze zdrową żywnością i chyba mam siemię, dodaje zdjęcie czy to to :P i te ziarenka mam zmielić w młynku? bo na opakowaniu napisane, żeby je połykać, ale to chyba wtedy się gorzej będzie wchłaniać
Snownawet mam jedwab biosilka w swoim składziku, ale czy to nie ten co alkohol zawiera? bo została mi sama buteleczka bez opakowania, ta taka miniaturka.. dzisiaj wtarłam w końcówki i w sumie lepsze w dotyku
w ogóle ja podjęłam decyzję, że kosmetyków na razie nie dokupuje, bo mój TŻ krzywo już na mnie patrzy :P i w końcu trzeba zużyć to co jest, a tak się czaiłam na tą maskę z l'oreala absolut repair, no ale to na święta sobie kupię mimo wszystko sobie dziś kupiłam jakieś tabletki na włosy żeby po skrzypowicie spróbować bo promocja była siemię i pokrzywkę. Właśnie sobie parzę i zobaczymy czy się przyzwyczaję do picia
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora