Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze blogi
Wątek: Nasze blogi
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 08:51   #2168
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Takajakaya, a co miałaś za paznokcie zrobione? Ja tipsów nie robię... jestem zdecydowanym przeciwnikiem kleju na paznokciach, robię na formie i nigdy nie ma problemu, hoduję swoje pod nimi i jak ściągam (nie zrywam) to wszystko wygląda ok, chociaż i tak polecam odżywkę po ściągnięciu.

Co do komentarzy, to też nie rozumiem w czym niektóre osoby maja problem.. ktoś chce moderować to niech moderuje, jakoś to chyba nikomu nie uwłaszcza... weryfikacja obrazkowa jest wkurzająca, ale jak komuś nie pasuje niech nie komentuje i po problemie. Każdy robi jak lubi.
Ja u siebie wyłączę moderacje, bo w sumie zezwalam na komentarze tylko zalogowanym użytkownikom. Powiadomień nie lubię, nie chcę sobie zaśmiecać skrzynki, a i tak zawsze odpowiadam z zakładki "Komentarze".

Nie wiem co z tym Bloggerem... nawala. Pozmieniałam czcionki i teraz często jak wchodzę na bloga widzę jakieś inne... już nawet nie stare, muszę odświeżać i dopiero wskakują nowe...

A co do zdjęć... mój laptop ma akurat świetne kolory, nie są przekłamane, ani za chłodne ani za ciepłe, produkty wyglądając identycznie jak na żywo, za to monitor mojego chłopaka, już ma bardziej intensywniejsze i ciepłe barwy. Nie są jakoś przekłamane, bo robi zdjęcia, nawet powiem, że niekiedy bardziej mi się podobają kolory u Niego.

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2011-09-27 o 09:00
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora