Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-15, 09:11   #4015
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Dziękuje, no właśnie gdyby nie cieniowanie nawet w tej długości którą mam wyglądałyby lepiej, bo gęstsze, równe... a tak lipa


No dla mnie są bardzo krótkie i na pewno krótsze od Twoich, Twoja takie ładne, lśniące i do tego równe (moje pocieniowanie - moją zmorą )
Tak mój, nie wiem czemu się tak ocieplił, może to taki efekt przy tych brązowych. Trudno mi ocenić kolor naturalnych po takim czasie, jak odrosną co najmniej takie jak Twój odrost to wtedy pewnie będzie można stwierdzić co to jest
nie, nie ja mam krótsze od Twoich :p tylko na zdjęciach schylam głowę na bok żeby było lepiej widać naturalki i dlatego wydaje Ci się, że są dłuższe i moje nie są wcale lśniące niestety a tak bym bardzo chciała żeby były, tylko nie wiem co mogę zrobić
ach tak czy siak naturalny kolor masz śliczny!
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość

btw. mam czasem wrazenie, że jestem jedyna tutaj, która nie schodzi z cieniowania
ja też! ja też nie schodzę z cieniowania ostatnio miałam chęć pocieniować, ale jak czytam na wizażu jak dziewczyny narzekają to zrezygnowałam
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora