Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 21:04   #3102
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Vanika Pokaż wiadomość
nie rozumiem atkka o co Ci chodzi, ja właśnie też przedstawiłam moje zdanie na temat dekoloryzacji,więc nie rozumiem
Ty uważasz, że lepiej samemu to robić, ja wyraziłam opinię, że wg mnie lepiej udać się do salonu fryzjerskiego, więc nie widzę w czym problem.
Zwłaszcza, że do tego tematu zaglądają nie tylko osoby które szukają jak to zrobić, ale też takie, które zastanawiają się czy dadzą samemu radę, czy lepiej iść do fryzjera.

@Fryz5 napisałeś : "wyszła Ci kiedykolwiek takowa opaska? jeżeli tak, to zrozumiem, bo osobiście się nigdy nie spotkałem z takim zjawiskiem "- tak, wyszła mi taka opaska w trakcie dekoloryzacji. Fryzjer wtedy mi powiedział kiedy dokładnie użyłam innej farby, na podstawie odległości opaski od głowy.

Pozdrawiam
w takim bądź razie wierze Ci, ale mam na to jedno logiczne wytłumaczenie, na kazdym odcinku długości włosów była inna farba, tzn kładłaś farbę tylko i wyłącznie na odrost, większość obecnych tutaj dziewczyn mających problem z czarnymi włosami, farbuje całe wlosy przez co końcówki zawsze są najciemniejsze. rozumiem juz o co Ci chodziło. zaczynając od końcówek: końcowki-farba półtrwała np jakiś garnier color & shine, wyżej jakis loreal casting, potem palette (trwała) i na odrost znów ten loreal casting, kładłas kolejno wymienione farby tylko i wyłącznie na odrost nie przeciagając farby niżej tam, gdzie włosy mają na sobie poprzednią farbę. w tym wypadku najciemniejszym miejscem po dekoloryzacji będzie miejsce gdzie była palette. tak ja to rozumiem, nie wiem czy jasno napisałem, mogłem pokręcic, wiesz co mam na mysli?

jednak! ja, używając dekoloryzatora, ZAWSZE miałem jednolity kolor, żadnych pasków, żadnych plam, jeżeli pod spodem obecnego koloru miałem włosy rozjaśniane, to do takich mi kolor ściągał.
jestem w stanie zwątpić w to, że fryzjer wykonał Ci dekoloryzacje, bardziej mi do tego pasuje zwykły rozjaśniacz przy czym jest większe prawdopodobieństwo tego co piszesz.

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a możesz mi jeszcze napisać ile płaciłeś za ten Chantal?
Na All ok 34zł, a mam 20km do hurtowni fryzjerskiej i nie wiem co mi sie bardziej opłaci (biorąc pod uwagę obecną cenę paliwa)
30zł zapłaciłem , hurtownia pollwell, jezeli masz taką sama to moze taka sama cena, niestety wszędzie są inne, chciałem kupić rozjaśniacz goldwell przeraziłem się ;X 89zł w hurtowni gdzie na allegro widziałem po 46zł chyba
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora