Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-31, 21:22   #4269
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

U mnie właśnie chodzi o to, że mnie nic już nie motywuje Mnie się juz nic nie chce robić, kompletnie. Brak mi jakichkolwiek chęci do czegokolwiek Ciągle nachodzą mnie myśli, że jestem beznadziejna, nie mam żadnej pasji, nie nadaje się do niczego, nie chodze na żadne zajęcia i na dodatek jestem brzydka Żyć mi sie odechciewa. I za to wszystko obwiniam rodziców, a potem dopiero siebie. Denerwują mnie, bo zniszczyli mi dzieciństwo, nie zadbali o to, żebym miała jakieś zainteresowania, chodziła na jakieś zajęcia muzyczne, taneczne czy plastyczne, a pamiętam, że w każdej z tych dziedzin byłam dobra, ale oni zawsze mówili, że na to nie ma pieniędzy. Do tej pory tak jest. Ciągle im mówie, że chciałabym się zapisac na jakieś zajęcia i wiem, że gdyby chcieli dla mnie lepiej to udało by im się wygospodarować jakąś sume na ten cel. Ehhh trudno mi opisac moją sytuacje i pewnie źle odbierzecie to co napisałam, ale przynajmniej się wypłakałam i odrobine mi już lżej. Nigdy nie mówiłam o tym nikomu, więc musiałam gdzieś w końcu się wyżalić. Szkoda tylko, że to nic nie da i że nadal będzie mnie to trapić. Aj głupia jestem i tyle.
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora