Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-13, 19:35   #2178
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny
powiem krotko , smiech na sali

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

oczywiscie wszystko jest dla ludzi i kropelka oleju na koncowki nie zaszkodzi , ale zeby lac garsciami na wlosy myc wlosy miesiacami sama odzywka - przeciez to wypadanie wlosow gwarantowane

mozna umyc odzywka , sama myje ,ale wszystko w rozsadnej dawce i czasie , jeszcze nikt olejem wlosow nie wzmocnil , nie pogrubil i nie przyspieszylo to porostu To wszystko, co mozna gdzies tam wyczytac ,to tylko albo ktos sciemnia albo efekt placebo
no wlasnie a one gotowe wmowic innym pytajacym czy komentujacym ze wrecz od olejow/olei jak to sie odmienia im sie wlosy zagescily i rosna jak glupie
ja jak za dlugo pomyje odzywka- to mnie leb swedzi i wiem ze czas na szampon.
niemniej nic szamponow ze strasznym sls czy odzywek z silikonami nie wyprze bo jednak wiekszosci taka pielegnacja sluzy

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
ja jestem najlepszym przykładem ciemnej masy cale życie rozjaśniałam u fryzjera włosy, dużo pieniędzy wydawałam aż do zeszłego roku, fryzjerka nałożyła mi źle toner, włosy wyszły szaro-porzeczkowe i sie wkur... prała i je dosłownie wszelkimi szamponami w salonie i i tak musiałam zapłacić, włosy po takim szorowaniu miałam w tragicznym stanie. od tamtej pory zaczęłam robić farbami z drogerii i na jednym z blogów (Bunny wie na jakim) przeczytałam, żeby nałożyć przed farbowaniem olej kokosowy no i ja głupia nałożyłam Vatike(ma hennę w składzie) skąd miałam wiedzieć co się stanie. do głowy mi nie przyszło, ze może być coś nie tak, skoro laska zamieszcza na blogu taka informacje, to znaczy, ze to jest sprawdzone w końcu mnóstwo ludzi to czyta dodatkowo uwierzyłam w to, ponieważ pod spodem napisała, ze już wchodzą do sklepów tego typu kosmetyki nakładane przed farbowaniem.do rzeczy, farbę nakładała mi przyjaciółka jak zawsze i nagle mówi do mnie "młoda włosy Ci rudzieją, ja pitolę". zaczęłyśmy to myc, płukać, szorować i ni chu... jak do laski napisałam, to mi napisała,ze się nie zna na blond włosach i mi niestety nie pomoże i przykro jej,ze tak mi się stało. mija 8 miesiecy i gdzie nie gdzie mam takie rude prześwity, wyczyściłam to soda, przeciwłupieżowymi szamponami, maska z miodu i wody destylowanej. teraz tez mi się chce śmiać z tych wszystkich loków na chusteczki pełne chemii, piciem żelatyny i innych cudów na patyku, bo nerwy mi opadły. sparzyłam się bardzo i więcej na jej bloga od tamtej pory nie weszłam. mało tego jej koleżanki pisały wtedy u Bunny w komentarzach, ze same sobie jesteśmy winne, napisałam jej wtedy maila, ze to jest naprawdę bezczelne śmiać się z kogoś kto sobie zniszczył włosy na całej długości nie w pełni z własnej winy
no coz przykre co cie spotkalo i nauka ci zostanie na zawsze zeby podchodzic racjonalnie do tego co czytasz grunt ze naglosnilas i duzo osob wreszcie sie zastanwaia nim cos zastosuje...
najlepiej- wysmiac, nie odpisać, olac i martw sie sam

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny całkowicie się z Tobą zgadzam
powiem Ci,że jak mnie nie było przez jakiś czas to byłam zalatana i włosy myłam pierwszym lepszym szamponem i nakładałam byle jaką odżywkę, nie olejowałam, nie brałam żadnych suplementów i widzę,że włosy mi się poprawiły tylko mam problem z przetłuszczaniem muszę codziennie myć włosy,żeby wyglądały

w biedronce są nowe desry Aero,ale pyszne
o wlasnie, i wiekszosc zalatanych kobiet nie ma czasu na takie cudowania przetluszczanie... hmmm... probowalas zmian szamponow co kilka myc?
szukalam tych deserkow i u mnie nie ma
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
co za chamstwo i buractwo, masakra, no co za baba bardzo mi przykro, że Cię to spotkało
niestety kitka, juz nie raz pokazala innym ze ma ich gdzies i tylko jedzie na popularnosci

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no taaak tak, idealna, właśnie na taką jestem skazana przez moją odrastającą grzywkę bosssssssssska znowu mnie na nią nakręciłaś, a przez chwilę miałam spokój


chociaż może mi być trochę szkoda tych moich kłaków nie wiem co począć, przed @ jestem niezdecydowana, dlatego czekam aż przyjdzie i pójdzie i wtedy podejmę ostateczną decyzję ale fotkę zapisuję
cudna fryzurka

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
oooo, i inne fajne krótsze fryzury
mnie sie podoba 5 i 6
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora