Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-08, 12:52   #4821
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Pomoc w doborze kompleksowej pielęgnacji

Cytat:
Napisane przez madzia3333 Pokaż wiadomość
Witam Was drogie koleżanki
zwracam się do Was o poradę, którą w innym miejscu w sieci otrzymać będzie trudniej. Swoją przygodę z kosmetykami i naukę o składnikach oraz ich działaniu zaczęłam dość nie dawno. Jednak ciągle mam problem gdyż nie umiem sobie dobrać zestawu kosmetyków do swojej cery jest mieszana w kierunku tłustej, gdzie nigdzie przesuszona, skłonności do trądziku i duużo przebarwień po nim. Stosowałam już wiele dermokosmetyków (Effaclar, Vichy, SVR) ale żaden mi jak na razie nie pomógł w 100 %. Tak więc szukam odpowiedzi: może doradzicie mi jak skomponować pielęgnację na dzień i na noc. Jakich marek używać ? Być może są one na półkach drogerii ale ich nie dostrzegłam..
Będę wdzięczna za pomoc buziaki
Ja mogę polecić żel myjacy ziaja med kuracja antybakteryjna. Do tego włączenie do swojej pielegnacji kwasów np. acne derm. Na dzien krem z filtrem np. Lirene dermoprogram. Powyższe stosowałam i dało świetne rezultaty, dlatego polecam.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując