Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby na żółte/rude włosy po rozjaśnianiu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-26, 20:17   #785
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie
 
Avatar WesolePodworkoSmakoszy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38
Dot.: Sposoby na żółte/rude włosy po rozjaśnianiu

Dobrze, że zdecydowałaś się na ścięcie i jeszcze lepiej że ich nie traktujesz lokówkami. Też mam proste, jak spod żelazka, ale uwielbiam je podkręcić w takie luźne loki, chociaz nie robiłam tego od ponad pół roku.

A moje włosy narazie bez zmian. Myslalam ze bede mogla odlozyc farbowanie odrostów (ostatnio je ominelam, ale i tak pod koniec gdzieniegdzie farba złapała) ale niestety są jednak zbyt widoczne więc w ten weekend chyba już będe musiała je zrobić.
Narazie regeneruje, w niedziele dodatkowo robiłam laminowanie żelatyną. Piekne po tym byly, chociaż w dotyku i tak o wiele lepsze niż z wyglądu. Ale takie gładkie, idealnie proste, błyszczące i sypkie. Teraz po 2 myciach dalej są bardzo miękkie i też widzę, że brakowało im protein.
Jeszcze czekam aż przyjdzie kolej na odżywkę kallos hair botox bo jestem ciekawa jak moje włosy na nią zareagują. Przyszła paczką w sobotę i tak czeka i czeka..
A następne farbowanie będzie farbą alfaparf 10.1, normalnie odrosty a potem na 20 min reszta. Na oxy 9%.
A, co do tego wellatonu to wydaje mi się, że tam jest właśnie 9%
__________________
If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.

Edytowane przez WesolePodworkoSmakoszy
Czas edycji: 2015-05-26 o 20:26
WesolePodworkoSmakoszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując