Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Typy (kształt) oczu i ich makijaż - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-22, 17:59   #213
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Proporcje

Cytat:
Napisane przez deska123
Acha. A do niebieskich oczków słyszałam, że pasują jasniutkie kolorki. Czy to prawda? A tak naprawdę chciałabym się tak trochę wyróżniać i czytałam gdzieś, chociaż i tak wiem, że nie warto wierzyć w takie głupoty, ale jak dziewczyna się nie maluje to znaczy że siebie nie docenia. I nawet jak patrzę się na to, to chłopcy wybierają dziweczyny bardziej wymalowane niż takie jak ja. A moje fotki są już dodane w linku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=62412
Deska co TY czytasz za głupoty....? Przecież to nieprawda i nie wolno w to wierzyć, "że jak chłopak woli, to cos tam..." TO są mocne uoguólnienia i wierutne bzdury i zapewniam, że chłopcy też mają różny i swój gust. Nie smaruj twarzy, bo koleżanki tak robią... Nie.

Chcesz się jakoś zmienic, "poprawic" na twarzy. To proponuję, lekki błyszczyk transparentny, lub nadający bardzo subtelny, delikatny kolor. Maskare wydłuzającą rzęsy, taka która podkreśli oko, a nie zrobi CI wachlarza teatralnych rzęs. Zmatowić cere możesz pudrem odpowiednio dobranym do swojego typu, koloru cery... Przeczesz brwi odżywką do rzęs, tak aby były ładnie ułożone. I to cały makijaż dla młodziutkiej dziewczyny.

Pozdrawiam.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując