Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Benefit.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-03, 18:29   #69
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki Benefit.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;5943513]Benefit nalezy do Diora?! Hmm... pierwsze slysze. Jestes pewna? A podasz mi link do strony internetowej gdzie o tym pisze na poparcie?
Dior to francuska firma. Benefit z kolei amerykanska...
No nie wydaje mi sie. Czekam na jakis link od Ciebie Aaliyah!

Pozdrawiam[/quote]

Jak juz rzyrafka sprostowala jest to LVMH. Tak czy owak wlasnie chodzilo mi o to, ze naleza do jednego koncernu Poza tym w erze globalizacji nie dzieli sie firm na amerykanski, francuskie czy jakies inne. Dior to firma o miedzynarodowym zasiegu, czyz nie?

http://www.lvmh.com/default.asp Oto link dla Ciebie...

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;5943566]Aha! Aalyiah! Mieszkasz moze w Anglii?
Bo widzisz, mieszkajac w Polsce tez nigdy nie natrafialam na reklamy Benefitu i pewnie do tej pory bym nie trafila.
Czytajac wyraznie moja wypowiedz zaznaczylam, ze mieszkam od jakiegos czasu w Londynie, a tutaj czytajac gazety co chwile widze reklamy Benefitu... Pzdr

P.S. Czekam na link [/quote]

Tak sie sklada, ze mieszkam w Londynie od 4 lat I reklam BeneFitu w zadnej gazecie nie widzialam... A to, ze redaktorzy magazynow pisza o produktach BeneFit... Co, nie wolno im? Zobacz lepiej jak nachalnie reklamuje sie Dior czy inne "lepsze" marki W kazdym magazynie kilka "rozkladowek"

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Trudno żeby w polskich gazetach reklamowała się firma, która na polskim rynku nie sprzedaje swoich produktów.
Juz napisalam, ze mialam na mysli brytyjsie magazyny kobiece

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
i Dior i Benefit należą do jednego koncernu- LVMH

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=220013
Dzieki rzyrafko Ot co
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując