Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-07, 20:11   #241
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Aga, a probowalas nakladac mineraly na cos z silikonami?
U mnie taki sposob sie najlepiej sprawdza, jako baze uzywam jakis lekki zel z duza iloscia silikonow np. baze pod makijaz (ja uzywam hydro-zelu Olay). Dopiero na taka "baze" nakladam krem z filtrem lub na wieczorne wyjscia Lipidie 40 Iwostinu (ja kocham "dzieciaczka" Avene, LRP sie u mnie nie sprawdza, strasznie wychodzi z pod pudru itp.) tak ok. 1-1,2 ml na sama twarz i na to "stempluje" pedzlem z mineralami. Mam dzieki temu swietne krycie i dzieki silikonom bardzo gladka twarz. Bez silikonow wyglada to duzo gorzej, filtr podkresla pory, nierownosci skory itp. Meow wyglada na mnie swietnie, nawet nie musze tego pudrowac, a mam mieszana cere Rhea przy tym to ciezki tynk, niestety nadal nie moge porownac z EDM Delikatne poprawki w strefie T robie po ok. 7 godzinach.
a czy baza nie destabilizuje filtrów? Zresztą silikony mnie zapychają a przy obecnych problemach z cerą wole ich tym bardziej unikac
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora