Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-19, 11:35   #1956
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;33008265]Drogie Biochemiczki Chciałam Was ogromnie poprosić o pomoc w wyborze odpowiedniego produktu z BU. Już troszkę doświadczenia mam, używałam kilku olejków, żelu hialuronowego, hydrolatu. Fajnie się to wszystko sprawdza na mojej buzi i jestem bardzo zadowolona z używania naturalnych kosmetyków.
W ostatnim czasie zauważyłam jednak, że moja skóra traci jędrność. W sumie nie powinnam się dziwić bo kończę w tym roku 31 lat... Skóra jest nawilżona, nie mam już problemów z suchymi skórkami, czy napięciem, ale zauważyłam, że zrobiła się taka gąbczasta.
Myślałam o ukręceniu jakiegoś serum lub kremu z BU, tylko pojęcia nie mam co byłoby dobre, dodam, że nie mogę używać niczego z witaminą C, bo zaraz mnie strasznie wysypuje. Nie mam doświadczenia z serami i kremami kręconymi samodzielnie, a wiem że wiele z Was już ma wiele z tych produktów przetestowanych.
Dodam, że mam skłonność do zapychania i powstawania przebarwień, cerę naczynkową. Co mogłybyście polecić takiego ujędrniającego dla takiej buzi już po 30tce?
Będę Wam baaardzo wdzięczna za propozycje.[/QUOTE]

Mgiełko a próbowałaś olejowa wit. C z mazideł ? Sprawdza sie u osób które nie toleruja "wodnej" wit. C . Mam cerę podobną do Twojej ale liczacą sporo więcej lat i serum olejowe wit. C jest dla mnie bardzo dobre . Masz już sprawdzony olej wystarczy dokupic 2g witaminy i dodać do oleju- przepis jest na mazidłach. Z BU polecam tonik pha 6% . Serum Renew jest bardzo fajne ale raczej proponowane do stosowania zimową porą i bezwzględnie należy nakładać filtr na dzień .
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując