Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nietypowy typ urody - jaki makijaż?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-21, 22:07   #5
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nietypowy typ urody - jaki makijaż?

Cytat:
Napisane przez Nikaa1990 Pokaż wiadomość
Jeśli eyeliner to kreska ok 2 mm na dole, jezeli kredka to wewnątrz oka, ale to rzedko. I duużo tuszu Jestem zadowolona z efektu jaki otrzymuję, ale na jakieś specjalne okazje chciałabym używać cieni/szminki... Czego oczekuję? Może ktoś mi doradzi jakie kolory powinam używać? Co do nietypowosci - jest on nietypowy pod tym względem, ze nigdzie nie ma opisu dla takich osób, jak się malować(ciemna brunetka zawsze jest z brazowymi oczami). Ale wiem, że niemało ludzi właśnie tak ma... może któraś z Was? I wie, jak się malować w takiej sytuacji?
oj przepraszam ja mam prawie czarne wlosy a mam popielato-zielone oczy a skore sniada i sine usta mozesz dodac cos do kredki, np normalnie eyeliner na gore na dol kredke czarna i pod ta turkusowa, sama cieni nie uzywam chyba ze cieliste niewidoczne, ale mozesz wejsc na MM i zobaczyc co wymyslaja dziewczyny byly makijaze turkusowe, brazy i turkusy i wiele inny odcieni pasujacych do niebieskich oczu no i do czarnych wlosow chociaz mi sie osobiscie podoba jedynie czarna kreska i mocno wytuszowane rzesy a szminke musisz sobie sama dobrac bo nie wiem czy Tobie lepiej w cieplych czy zimnych odcieniach
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując