Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prace pseudostylistek.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-17, 21:37   #2760
20171111204
Konto usunięte
 
Avatar 20171111204
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 54
Dot.: Prace pseudostylistek.

Odnośnie tego co pisała Anabell. Nie fajnie jest, że są tu zamieszczane zdjęcia czy linki do prac dziewczyn, które nie mają o tym pojęcia. Z drugiej strony każda przyszła stylistka lub klientka zwróci uwagę na konkretne błędy. Ale może lepiej dać tu swoje pierwsze prace (wszystkie dobre stylistki były od pierwszych chwil dobre?) lub zrobić celowo dla celów edukacyjnych. Ewentualnie znaleźć jakąś rozsądną dziewczynę, która z niewiedzy robi błędy, ale jest gotowa czegoś się trochę poduczyć i krytykę przyjmie z godnością. Pewnie zaraz powiecie, że takich nie ma, ale może jednak spróbować. Ja jak zacznę się tym 'bawić' mogę zgłosić się na ochotnika. Zamieszczając tu te zdjęcia niby edukujecie, ale większość komentarzy jest w tonie szyderczym i często to tylko głupie np 'ała, to boli'. To już stanowczo nie jest edukujące. Podobno parę osób napisało komentarze takim pseudostylistkom? Czy faktycznie w dobrym tonie czy tylko w nieco mniej prześmiewczym niż tutaj? Też się liczy jak się odnosicie w stosunku do tych osób. Na prawdę to jest często nie mniej żenujące niż wiele z tych zdjęć. Proponuję klientkom, które napotkały osobiście takie pseudostylistki i dobrym stylistkom zebrać się wspólnie i gdzieś zgłosić tę sprawę , że dziewczyny/kobiety nie mają żadnego kursu, wiedzy i źle robią pzanokcie w dodatku za kasę. Może ten pomysł wydaje się Wam głupi, ale może jednak pomoże więcej. Bo to, że tu tak wypisujecie i publikujecie te foty to tylko trochę sparwi, że niektóre będą miały pojęcie o tym jak wyglądają faktycznie dobrze zrobione paznokcie, a jak źle. Pseudostylistki takim sposobem nie znikną i zawsze będą miały klientki. Jak już ja bym tu parę przykładów z różnymi błędami zostawiła, napisałabym co jest źle. Sam temat bym zamknęła i przykleiła w widocznym miejscu na forum żeby każdy mógł na niego trafić i się wyedukować. Także kochane stylistki i inne panie edukujcie, ale z większym rozsądkiem i szacunkiem dla innych no i zróbcie do tego coś konkretniejszego.
20171111204 jest offline Zgłoś do moderatora