Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-13, 08:49   #3172
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jakie Ty masz cudeńka dużo miałam, a to czego nie miałam chętnie bym przetestowała.

Powiedz mi jak Ci się spisuje maseczka z witaminą E z TBS? Bo mam ten voucher z konkursu wizażowego i myślałam żeby wziąć właśnie te 2 maseczki które Ty masz, bo Honey & Oat uwielbiam.

Ta seria Root Awekening jaki daje efekt?

I czy polecasz tonik Kolastyny czy lepiej nie zawracać sobie nim głowy?
Dzięki

To kolejny z produktów, którego jeszcze nie użyłam Jak masz voucher, polecam serum Nutriganics.

Root Awakening to linia wzmacniająca włosy, dodająca blasku. Ma pobudzać włosy, żeby rosły mocniejsze, grubsze, zdrowsze. Moje są po tym szamponie faktycznie ładniejsze, odbite u nasady, lśniące. Do tego super odświeża (zawiera miętę i eukaliptusa). Zużyłam trzy opakowania, to jest ostatnie i już za nim tęsknię...

O toniku pisałam madziarrze, cytuję: Tonik jest bardzo ok, łagodny, dobrze odświeża, usuwa resztki makijażu, pachnie bardzo delikatnie. Nie mam mu nic do zarzucenia.

Kupiłam go za -50% w Rossmannie, jest naprawdę w porządku, ale to po prostu zwykły, delikatny tonik, np. do toniku Hydrabio mu daleko Jest jednak przyjemny w stosowaniu, nie żałuję zakupu.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując