Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 20:33   #1850
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jeśli chodzi o ten rozświetlający podkład, to powiem wam, że przyszły do mnie próbki pozostałych dwóch formuł i.... Jak się obsypę kryjącą, to wyglądam jak dopiero co zagnieciona drożdzówka. Jak sobie walnę matującą to, przy suchej cerze, wyglądam na zmęczoną i chorą:/ Rozświetlająca wydaje się być odpowiednia dla osób z suchą cerą Prawdą jest, że ma drobiny, ale one (przynajmniej u mnie) tak po półtorej godzinie w większości znikają. Nawet pytałam ostatnio koleżanek, i żadna z nich nie stwierdziła syndromu Edwarda :P. Fakt jest faktem, mam skórę suchą, minerały średnio się jej trzymają, więc może po prostu i te drobinki mi szybciej złażą... Nie wiem jeszcze do końca czy minerały są dla mnie. Już, już chciałam klikać zestaw rozświetlający z Annabelle, bo dziś pojawiły się korektory medium, ale jak na złość, zabrakło flat topów więc moje zakupy przesunięte o kolejne tygodnie. Może po prostu nie dane mi jest kupić tych minerałów ...
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora