Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-25, 12:19   #3154
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Hehe uśmiałam się, Haniu mam to samo Ciągle coś gubię, ostatnio krem do rąk, znalazł się po 4 dniach, jak kupiłam nowy
Jestem totalnie roztrzepana, gubię przeróżne rzeczy, czasem tak kosmicznie oczywiste że szok

Haniu dobrze coś wyczytałam, że polecasz film 127 godzin ? bo myślę, czy nie wybrać się dzisiaj
A niby jestesmy takimi poukładanymi, perfekcyjnymi wagami

Hitem w moim wykonaniu jest zagubienie dokumentów od mojej toyoty.
Przeszukaliśmy cały dom, włącznie z odsuwaniem szafek, przekartkowywaniem ksiązek, wszelkich kurtek, szukaniem w biurku w pracy itp. Wsiąkły. Nosiłam w torebce w takiej małej zasuwanej kieszonce...no ale znając samą siebie stwierdziłam, że pewnie za którymś razem nie zasunęłam i wypadły.
Mąż ręce tym razem załamał- bo samochód na niego, on musiał iśc do urzędu wszystko załatwić. Oczywiście zwlekał z tym i zwlekał...aż w końcu przyszła zima..samochód sobie stał na parkingu bez dokumentów i bez opon zimowych....gdy wtem.
Pierwszy raz od dawna wysyłałam dokumenty w pracy poczta nie DHL..biorę książkę adresową a tam DOKUMENT

Padłam.
Dobrze że mąż tych dokumentów nie wyrobił bo znowu byłoby gadanie!!

-------------

Dori film super Na mnie wywarł duże wrażenie mimo tego ze film w sumie bez akcji. Podobał mi się głównie z racji tego że na faktach, o pasji , determinacji- do tego bardzo ciekawie podany.

A zrobić ciekawy film gdzie jest w sumie jeden bohater, wydarzenia dzieją się w jednym miejscu to duża sztuka

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2011-02-25 o 12:21
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora