Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-20, 17:41   #2582
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
nadi111, bardzo przyjemny zbiór
Na pierwszym zdjęciu jest maseczka z Planet Spa? Jak oceniasz jej działanie?
Jak Ci się podoba szampon Isany witaminowy? A odżywka wygładzająca? Mam szampon wygładzający i jest dobry, z odżywką pielęgnującą włosy się ładnie układają i są miękkie
Lubisz żele pod prysznic Senses z Avonu? Jak pachnie ten Mystique?
Możesz porównać mi pomadkę Tisane z balsamem w słoiczku?
Tak to maseczka Planet Spa śródziemnomorska nawilżająca maseczka do twarzy z oliwką. Jest całkiem fajna ładnie nawilża, skóra jest po niej delikatna, tyle że nie stosuję jej regularnie, raczej doraźnie, kiedy czuję że moja skóra potrzebuje czegoś więcej niż kremu.

Szamponu witaminowego z Isany użyłam dopiero raz, ale jestem zaskoczona, bo ładnie oczyścił moje przetłuszczające się włosy, nie były one splątane, ani obciążone. Więcej od szamponu nie wymagam. kupiłam go za 1 zł na próbę i nie żałuję. A jeśli chodzi o odżywkę z babassem to bardzo lubię, to moje drugie opakowanie włosy są delikatne, wygładzone i co dla mnie bardzo ważne nie obciążone.

O niee nie każ mi opisywać zapachu żeli z Avonu, one są takie niedookreślone Taki trochę cięższy, skórzany z lekką nutką słodkości. Jeśli chodzi o żele senses to miałam takie jak na fotce, przy wyborze żelu kieruję się głównie zapachem, bo czy nawilża, czy co gorsza wysusza nie jest dane mi sprawdzić, bo zawsze smaruję się balsamem.

A Tisane -mój KWC - hmmm lepszy jest chyba w słoiczku, ale w zasadzie to pełnią u mnie 2 różne funkcje, tego w słoiczku używam na noc, wtedy mogę nałożyć grubą warstwę na usta, sztyft jest twardszy i trudniej jest nałożyć nim grubszą warstwę, ale w ciągu dnia wygodniej jest użyć sztyftu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC16140.jpg (75,4 KB, 82 załadowań)
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując