Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-10, 18:15   #2329
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Margoltka, spokojnie. Pracowałam w tamtym roku z bliźniakami i chłopczyk, też 15 miesięcy, nie miał ani jedno ząbka. Cała rodzina się martwiła, bo Kubuś bardzo się męczył i cierpiał. Jednak lekarza uspokajali, że jak przyjdzie czas to ząbki same wyjdą. Pamiętam, że mama masowała mu ząbki i smarowała jakąś maścią chłodzącą, żeby lepiej mu się spało. Niedługo po tej nerwówce wyszedł pierwszy ząbek
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość

Stwierdziłam, że skoro wasze kciuki działają, to prosiłabym o trzymanie ich jutro za mnie. O 15 mam pierwszy egzamin na prawo jazdy. Będę mieć teorię i praktykę razem
powodzenia!

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Klolcia mocno trzymam kciuki. Najlepiej to nie nastawiać się i iść na żywioł.

A propos odwyku kosmetykowego, dla fanek Lawendowej Farmy! Pojawiły się balsamiki do ust o wdzięcznej nazwie Miodowy Cukierek z wanilią oraz Miodowy Cukierek z pomarańczą
Ale fajne te balsamy Szkoda trochę, że w słoiczkach...
Okazało się, że moja współlokatorka mieszka też w Milejowie i kojarzy panią z LF Ale o dziwo, nie słyszała o jej działalności. Muszę ją wysłać na zakupy

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczynki pomocy
Czy ten krem może być za ciężki dla mieszanej cery?
Aloe Barbadensis Leaf Water**, Rosa Centifolia Flower Water**, Dicaprylyl Carbonate**, Glycerin**, Zea Mays (Corn) Starch**, Caprylic/Capric Triglyceride**, Isopropyl Palmitate**, Cetearyl Alcohol**, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Glyceryl Stearate Citrate**, Glyceryl Stearate**, Betaine*, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Macadamia Ternifolia Seed Oil / Macadamia Integrifolia Seed Oil*, Squalane**, Trihydroxystearin**, Steralkonium Hectorite**, Sodium Stearoyl Lactylate**, Cetyl Alcohol**, Vegetable Oil**, Aqua**, Dehydroacetic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice**, Tocopherols**, Tocopheryl Acetate, Glycine Soja (Soybean) Sterols**, Parfum**, Xanthan Gum**, Propylene Carbonate, Passiflora Incarnata Extract**, Rosa Gallica Extract*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Lycium Barbarum Fruit Extract*, Sodium Carboxymethyl Betaglucan, Sodium Lactate**, Iris Florentina Root Extract**, Panax Ginseng Root Extract**, Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract**, Castanea Sativa (Chestnut Tree) Seed Extract**, Avena Sativa (Oats) Kernel Extract**, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract**, Panthenol, Sodium Hyaluronate**, Benzyl Alcohol, Carnosine**, Lactic Acid**, Rosa Damascena Oil*, Sodium Phytate**, Citronellol***, Geraniol***, Limonene***, Linalool***

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Dziewczyny co polecacie z phenome?bo nie wiem na co się zdecydować
Myślę, że ten krem nadaje się do cery mieszanej ale bardziej normalnej. Jest bardzo nawilżający, odżywczy. Fajny skład

A co do tego kremu Eveline to na prawdę cała druga połowa jest nic nie warta... Marketing na całego, na początku wszystko z Ecocert a koniec g.wno warty.
Ja się nigdy nie spotakałam z tym, żeby np. jeden paraben występował w skladzie. Zawsze widziałam wszystkie, bo są mieszanką konserwantów i owszem jest ich mało w składzie, ale mimo wszystko są... są tanie i wrzucają je gdzie mogą Chyba musze się dokształcić, bo już niewiele pamiętam.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora