Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-01, 21:47   #48
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne

ja akurat omijam taie watki, wejde, przeczytam i zazwyczaj nie odpowiadam, bo tez nie lubie pisac poraz n-ty tego samego, ale daruje sobie pouczania bo to i tak nic nie zmieni, po danej osobie beda nastepne i poraz n-ty musialbym pisac znowu, ze tak sie nie robi, ze jest regulamin iwyszukiwarka i w ogole to musisz isc na kurs itd, itd, itd...oszczedzam sobie czas albo pisze do kogos taskiego na priva i tez jest dobrze...poza tym forum ma te wade, ze wiadomosci jest i moze mnsotwo, ale w wielkim balaganie, wpisujac np neonail i znajdujac watek o tych zelach nie znajdziemy raczej informacj co mam zrobic, zeby ladnie robic paznokcie i co powinnam kupic na start... musimy wpisac inne zapytanie, informacje nam sie mieszaja i mamy w glowie wiekszy balagan niz przed wejsciem na wizaz...wiekszosc z nas siedzi w tym od dluzszego czasu i wie co gdzie szukac i jak, ale nowe dziewczyny nie zawsze czytaja regulamin (ja tez go nie przeczytalam i dam sobie reke uciac , ze czesc tych, ktore tak chetnie o nim pisza, rowniez a tylko w innych watkach zlapaly jakies pojedyncze informacje i zadaja szyku i strasza regulaminem)..
Ale to jest moje osobiste zdanie na temat tego, jak "witane" sa nowe wizazanki, ktore nie zawsze wiedza jak sie poruszac po forum i popelniaja bledy.. moze to wynika z mojego charakteru, ze ja raczej skromna jestem i dobrotliwa i z checia pomagam(oczywisxie do pewnych granic, tez nie jestem za tym, aby mowic o wszystkim co wiem na temat stylizacji bo i kase wlasna i czas wlasny poswiecilam na zdobycie tej wiedzy)
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując