Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szokująca wizyta u fryzjera
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-07-14, 08:49   #15
Zita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 125
Re: Szokująca wizyta u fryzjera

Witam
Moja chęć zmiany fryzjera, to po prostu szukanie doskonałości. Jestem zadowolona z pewnych salonów, ale po jakimś czasie zaczynam odczuwać monotonię. Dotyczy to również mojej osoby. Zmieniam co jakiś czas fryzury. Na głowie miałam już wszystkie długości włosów; od długich, po bardzo krótkie. Eksperymentuję z makijażem, zmieniam styl w ubiorze. To wszystko jest zależne od mojego nastroju, miejsca i czasu w którym się znajduję. Lubię klasyczną elegancję, buty na obcasach, by po jakimś czasię przejść na styl sportowy lub popołudniowy swobodny.

Najlepszy fryzjer jakiego odwiedzałam, był oddalony od mojego miejsca zamieszkania ponad 60 km. Pani fryzjerka, również wizażystka i stylista, wykonywała(je) wspaniałą robotę. Przed farbowaniem zadawała klientce pytanie, czy włosy były farbowane u niej, czy może gdzie indziej - i to jej jwystarczało. Nigdy nie pytała o miejsce i firmę. Po wykonaniu fryzury zwykle ona lub jej pracownica dokonywała poprawki makijażu. Z przykrością musiałam zrezygnować z jej usług, kiedy byłam w ciąży. A teraz mam ograniczenia czasowe. Nie zawsze wtedy, kiedy "potrzebuję" fryzjera, mam czas wyjechać.

Pozdrawiam gorąco
Zita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując