Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-01, 11:22   #3090
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Ilonko, w naturalnym odcieniu włosów z ostatniego zdjęcia i z jasną cerą jak na 1szym wyglądasz najładniej Ładna z Ciebie dziewczyna, zwłaszcza jak się uśmiechasz
Te ciemne włoski moim zdaniem Ci nie pasują, a kręcone są super
Analiza kolorystyczna, ciężka do wykonania, ale na zimę bym nie stawiała, bo masz dość jasne, zamglone oczy, a zimy mają ciemne raczej, z ciemną obwódką i bardziej wyraziste, tak samo oprawa jest u nich zwykle czarna, Ty nie jesteś taka surowa. Na 1szym zdjęciu masz moim zdaniem idealnie dobrany podkład. Na 2gim i ostatnim wydaje się być zbyt ciemny, ale możliwe, że to kwestia zdjęcia. Z tego co widać masz bardzo ładną cerę i delikatną urodę, nie farbowałabym włosków na tak ciemno, bo Cię przytłaczają. Widzę Cię raczej w chłodnych barwach, usta w odcieniach różu, oczka, tu można zaszaleć trochę masz fajny kolorek tęczówki. Jeśli chodzi o ubrania, to raczej przełamane barwy, tak jak ten czerwony płaszczyk, niby ciepły odcień, ale złamany tak, że bardzo Ci pasuje, nie daje po oczach, nie wychodzi na pierwszy plan, bo Ty powinnaś być na pierwszym planie
Jeśli jeszcze chodzi o makijaż to wg mnie(ale nie jestem żadnym znawcą) masz dość okrągłą buzię, z przewagą strefy 3ciej, czyli od nosa do brody. Dobrze, że odsłaniasz czoło, bo to równoważy proporcje, warto byłoby też wymodelować bronzerem/różem policzki, żeby zwęzić twarz, możesz też omieść pędzlem z bronzerem boki nosa i podbródek, (ja tak robię z podbródkiem, żeby "schować" bułkę która mi się tam robi, gdy opuszczam głowę ) Kolorystycznie stawiałabym Cię najbliżej lata

Podkreśliłabym to co u Ciebie najpiękniejsze
oczy i pełne usta , do tego poliki zaznaczyć i już
ale się rozpisałam

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

a wiecie...KOT WRÓCIŁ!!!

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Młoda, pierwszy raz widzę tę firmę
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2010-05-01 o 11:25
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora