Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-06, 06:39   #2169
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Wstawiam obiecane fotki Jest lepiej niż sądziłam- rudy odrost po 219 zniknął, czyli farba rozjaśniająca jednak inną rozjaśnia troszkę.
Całe włoski:
Załącznik 3309943

Odrost w świetle dziennym- na bank zimny co u mnie osiągnęłam pierwszy raz w życiu:
Załącznik 3309944

Odrost w świetle sztucznym:
Załącznik 3309945

Gotowe
Jestem mega zadowolona, włoski miękkie, bardzo nie oberwały, odrost się nie odcina tylko przechodzi na ostatnim pół centymetra w bardziej żółtawy z białych- zdjęcia troszkę oszukują, błyszczą, tylko skóra mnie swędzi, ale wczoraj ją lekko przypiekłam.
No i ten kolor jest taki jak pisze- ultrapopielaty bo raczej prawdziwy popiel to nie jest, a jak się wypłucze to myślę że będzie biały blondzik.
Jak ktoś się boi szarego to śmiało może robić, nie jest ani mocno szaro, ani ciemno, ani niebiesko.
Polecam! Zostaję na razie przy tej farbie, już innej nie szukam.
Za jakiś tydzień dam foty po wypłukaniu koloru i po płukance.



enchanted kolor na fotach to średni blond popielaty. Farby profesjonalne które wymieniłaś dadzą ci taki kolor, ja bym się skłaniała do chantala bo jest tani i ekonomiczny. Voila ma takie sobie blondy. Ja nie przepadam. Nie przejmuj się że kolor się szybciej spłucze, nie zawsze tak jest, wszystko zależy jakie masz włosy. Spróbujesz będziesz wiedziała.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-08-06 o 06:44
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora