Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-28, 14:04   #2913
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kurcze bylam w ccc i nie widzialam u siebie tych bucikow, te czerwone tylko w gazetce widzialam...
bylam ciekawa bo wszystkie narzekalyscie ze wlosy suche bardzo po tej farbie i bylam ciekawa jak szybko wroca do normy czyli szybko wracaja.
ja teraz przezywam to cięcie grudniowe z dziewczynami boje sie stracic te 10cm... moze to na dwa razy podzielic?
rude jak juz zrobisz to ok, ale ja mysle co zrobimy jak uznasz ze ci sie za mocno spieraja i co 2 tyg nie bedziesz farbowac i bedziesz chciala wrocic na chlodne blondy- misja prawie niemozliwa
Ja za tymi muszkieterkami to sie nabiegalam, że hoho, wszystkie CCC oblecialam bo nie było nigdzie mojego rozmiaru, albo ostatnie pary. Wzięłam w koncu 38 bo na zime to moga byc ciut wieksze. A mega wygodne są, kocham je po prostu
A te czerwone to akurat w CCC teraz wszystkie takie kolorowe botki, sa poprzeceniane. I byly za 119 a sa za 79 Jeszcze niebieskie sa boskie

Ja tez sie balam tego ciecia, ale stwierdzilam a tam, raz kozie smierc. I nie żałuje Ja tam jestem za cieciem. A tez nie bedziesz miala obciete tyle ze to beda krotkie wlosy, pozbedziesz sie tych po rozjasniaczu, dobrze bedzie


No własnie tez sie tego boje z tym rudym, ze nie wytrzymam tego farbowania co chwile i mi sie znowu zamarzy blond
Dlatego sie wstrzymuje te pare miesiecy zeby dokladnie przemyslec
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora