Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-03, 10:13   #1650
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
A jak już rozmawiacie o denku to i ja się pochwalę, że w lipcu zużyłam 10 pełnowymiarowych kosmetyków, 8 miniatur i 14 próbek trochę mniej tego niż zazwyczaj, ale myślę, że i tak to niezły wynik
za denko

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość



O, pytanie mam. Była tu mowa o olejku do demakijażu jakiejś chyba polskiej marki, a na pewno drogeryjnej. Na razie używam olejku z The Body Shop i już mi się kolejne opakowanie kończy, nie mam już w zapasie, a drogi on jest Jak były promocje to się zaopatrzyłam, no ale normalna cena trochę powala. Zatem:
1. Możecie przypomnieć co to za olejek?
2. Czy któraś z Was ma porównanie do tego z TBS?

Ten z TBS naprawdę lubię, super mi zmywa makijaż, potem dobrze się zmywa pod wodą, jakbym znalazła coś takiego tyle że taniej to bym była bardzo zadowolona.
Chodzi o olejek czy o balsam, który zamienia się w olejek?
Ja używałam z TBS tego z rumiankiem, Clinique też ma taki balsam i też go używałam i tego z Tołpy od Mariusza Przybylskiego i wszystkie są bardzo podobne, dlatego warto kupić tego z Tołpy, bo jest najtańszy, a działa dokładnie tak samo jak te co wymieniłam
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora