Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-17, 10:01   #4311
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
próbowałaś tego szanela ode mnie? jak chyba znowu go kupię bo teraz na zimę będzie idealny dla mnie

Byłam w weekend w D, ale jak szybko weszłam tak szybko wyszłam. Na dzień dobry zaatakowały mnie dwie kobiety i zaraz tysiąc pytań co chce, po 4 razie już fuknęłam, że nic, albo niech mi znajdzie matowy fioletowy cień od armaniego ( chodziło mi o te tinty nowe ale tam same odcienie brązu i beżu ) oczywiście nie znalazła i chciała mnie uszczęśliwić innymi firmami, oczywiście odmówiłam. Potem stwierdziłam, że jak jestem to kupię bazę Laury Mercier, wieć jej mówię, że kupię ale czy jest w stanie przebić ofertę online, gdzie mam -20%, mini serum estee i 3 próbki. No zdziwiła się sama, że maja taką ofertę i nic na to stacjonarnie nie poradzi, wiec nic nie kupiłam, zrobię zamówienie online


próbowałam no i co mam powiedzieć podoba mi się jak wszystkie drogie metki z tej firmy

za asertywność :d

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
A ta seria nie jest wycofywana z D.? Paczę, że w ofercie mają już tylko lotion z -30% rabatem (to by mnie interesowało, kiedyś czaiłam się na ten lotion na Iperfumach), ale i tak kliknąć go się nie da.
hmmma to nie wiem. Może zastępują tą serię tą Armani Prima czy jakoś tak
amyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując