Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Kraków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-27, 15:56   #3373
Fryzjer33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez sadalsuud Pokaż wiadomość
Wiele tu opiniii i porad, ale szczerze, mimo, że przeczytałam forum od deski do deski to nie umiem się zdecydować.
Potrzebuję zmiany, hm.... przez wiele lat miałam krótkie fryzurki z pazurkiem (a to balejaż a to nastroszone, a to na bok itp) , a potem przed ślubem zapuścłam włosy (obecnie do łopatek) i chciałabym coś z nimi zrobić.
Szukam fryzjera, który popatrzy na mnie, zapyta jak chodze ubrana, czy dużo poświęcam czasu na układanie włsów, popatrzy na ich stan i charakter i poradzi mi co mam wybrać.... jak ściąć .... a jednocześnie nie mam ochoty wydawać fortuny...
Znacie może fryzjera z polotem? To naprawdę ważne dla mnie, bo czuję się jak nowatorka w tej dziedzinie.

Będę wdzięczna za polecenie
Witaj
Co tanie to drogie i mądry polak po szkodzie nie będę nikogo zachwalał ale proponuje Ci idz do dobrego salonu fryzjerskiego ,tam masz pewność że środki będą firmowe a personel wyszkolony, drogie salony fryzjerskie dużo kasy wkładają w szkolenia i środki , nie są to tanie osiedlowe salony psełdo fryzjerskie ale naprawde salony fryzjerskie znające sie na swoim fachu unikaj sieciówek to dobre dla biednych studentek które tu na forum udają damy a duszą każdy grosz przepraszam jeśli ktos poczuł się urażony ale taka jest prawda z fryzjerem jak z samochodem chcez mieć coś dobrego musisz zapłacić chcesz chłam masz forda albo potem narzekasz na forum samo życie .

Pozdrawiam i życze powodzenia i trafnej decyzji
Fryzjer33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując