Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-02, 14:30   #58
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Pokaż wiadomość
Ja w zeszłym tygodniu po przeczytaniu kilku postów poleciałam po base extra u mnie w olsztynie do aury tam jest stanowisko neonail i pani mi na sile próbowała wcisnąć ze nie słyszała o żadnej extra jest tylko hard ....
Takze dalej zostaje z moim gelishem ☺
Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam Miałam dokładnie to samo, wybrałam się na zakupy do Galerii Bałtyckiej, czytałam, ze mają tam stanowisko Neonail, więc szukałam szukałam aż w końcu znalazłam, podchodzę do pani i pytam czy ma tę bazę extra, a ona, że ma i wyciąga mi base hard, ja mówię, że nie tę tylko extra. Wielce zdziwiona, bo takiej w ogóle nie ma, nawet sprawdziła od razu na stronie i nic takiego jej nie wyskakiwało (pokazała mi). Mówiła, że to str neonail, a dziwne, bo ja rano wchodząc na ich stronę nie miałam problemu ze znalezieniem tej bazy, więc nie wiem na jakiej stronie ona była ;p A to było już jakiś czas temu, jak zrobiło się tu o niej głośno ;p
Ja bym przy tym stoisku wyciągnęła swój telefon i sama weszła na stronę Neonail i pokazała tej pani. Może by się trochę zawstydziła, że klientki lepiej od niej znają asortyment, który sprzedaje.

W załączniku wrzucam fotki wzorników jakie znalazłam gdzieś w internecie. Niestety nie pamiętam już gdzie. Możliwe, że nawet na tym forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg neonail1.jpg (142,6 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg neonail2.jpg (61,4 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg neonail3.jpg (89,1 KB, 63 załadowań)
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora