Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja mama obsesyjnie myśli, że zajdę w ciążę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-13, 09:29   #7
22Malami22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 58
Dot.: Moja mama obsesyjnie myśli, że zajdę w ciążę

Ja nie rozumiem tendencji do rozpatrywania ciąży/dziecka w kategoriach życiowej tragedii. Ludzie...to przecież wspaniałe wydarzenie. Oczywiście, jeśli dziewczyna ma 15,16 lat to jest to problem, ale nie można ciąży traktować jak jakiejś katastrofy! Autorko, jesteś dorosłą kobietą. Jeśli pewnego dnia stwierdzisz, że chcesz mieć z tym mężczyzną dziecko, to nic Cię nie powstrzyma. Twoja matka grubo przesadza i jedyne co robi to wzbudza w Tobie lęk przed współżyciem i macierzyństwem. Kobieta ma problem i to spory. Możesz jej zaproponować wizytę u psychologa albo terapeuty, sama zaś udaj się do ginekologa po odpowiednie zabezpieczenie i normalnie współżyj! Aktywne życie seksualne ze stałym, kochanym partnerem jest wspaniałą i nieodłączną częścią każdego szczęśliwego związku. Nie daj się zwariować, bo nawet biorąc tabletki będziesz schizować. Pamiętaj- jesteś dorosła, odpowiadasz sama za siebie w każdej dziedzinie życia, a ewentualna wpadka nie jest tragedią. Niejedna kobieta w Twoim wieku ma już dziecko. Zachowanie Twojej mamy jest wybitnie nieodpowiedzialne i nienormalne. Jak można w swoim własnym dziecku wzbudzać lęk do jednej z najnormalniejszych czynności w życiu...niepoważne.
22Malami22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując