Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja mama obsesyjnie myśli, że zajdę w ciążę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-14, 17:58   #13
22Malami22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 58
Dot.: Moja mama obsesyjnie myśli, że zajdę w ciążę

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Jesteś śmieszna. Nie chcę mieć dzieci, nigdy, wcale, ani jednego i dla mnie ciąża to byłaby tragedia. Tragedia bo musiałabym kombinować jak się wyskrobać. Muszę cię zaskoczyć ale uprawiam seks mimo to. Po prostu się zabezpieczam i wiem że bez powodu antykoncepcja nie zawodzi.
Ciesze się, że Cię rozśmieszyłam Śmiech to zdrowie. Dla mnie zaś przezabawne jest porównywanie ciąży do tragedii życiowej. Mówią tak chyba tylko tacy ludzie, co żadnej prawdziwej tragedii w życiu nie przeszli Antykoncepcja nigdy nie daje 100% gwarancji, mam nadzieję, że to wiesz. A jeśli wiesz to jesteś niesamowicie nieodpowiedzialna sądząc, że dla Ciebie dziecko byłoby apokalipsą, a pomimo to uprawiasz seks ryzykując (bo ten 1% możliwości na ciąże przy takim podejściu jak Twoje jest już ryzykiem). Nie zazdroszczę więc dziecku w razie czego. Nie lepiej już poddać się odpowiedniemu zabiegowi żeby kompletnie wykluczyć możliwość zajścia w ciąże? To chyba byłoby bardziej odpowiedzialne niż skazywanie ewentualnego dziecka na nazwanie przez własną matkę tragedią życiową.
22Malami22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując