Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-31, 23:04   #192
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: zmarszczki u 20 latki

Cytat:
Napisane przez jokas Pokaż wiadomość
mam dopiero 21 lat cera na policzkach i czole sklonna do przetłuszczeń na nosku mam normalna ale pod oczami mam bardzoooooooo suchą cereeee i te okropne ZMARSZCZKI
nie przesadzam mam siostre która ma juz 31 lat i nie ma takich zmarszczek jak ja ahhhhhh

Nie moge trafić na dobry krem a co gorsza zawsze jak zachodze do jakiejs drogeri czy apteki panie polecają mi kremy dla osob po 30????? tylko że te kremy z reguły są bardzo hmm jak to opisać "ciężkie tłuste" i za bardzo nie chcą mi się wchlaniać... Jeszcze jedna rzecz jak nakładam krem pod oczy to piecze mnie skóra i taki wlasnie mam PROBLEM...

czytalam wypowiedzi na temat tych platków kolagenowych jakoś za bardzo dobrych opinii nie maja?? chyba ze nie patrzylam tych co trzeba
Ja polecam płatki Daxa bo Sorayi mnie zawiodły.

Nie wiem jak to wy robicie, ale przy problemie z oczami nie myjcie oczu żelami do mycia, co się często diewczynom zdarza. Jakiś delikatny preparat do demakijażu, dobra technika i już bedzie lepiej...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując