Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - moje nowe pazurrrki:):) komentujcie:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-06, 20:06   #531
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: moje nowe pazurrrki:):) komentujcie:)

Cytat:
Napisane przez ma_delline Pokaż wiadomość
Dzięki za komentarz żel był dokładnie nałożony, tylko jak już wszystko było gotowe musiałam trochę podpiłować z boku i spiłowałam też żel... nie krzycz obiecuję poprawę a następna okazja już niedługo
Moje mają dziwny kształt jak się przyjrzysz ale pisałam już że chcę żeby trochę odrosły wtedy naprawię. Co byś podpiłowała?
Ja wcale nie krzyczę
Co bym podpiłowała całą długośc wolnego brzegu..ale mało. Moim skromnym zdaniem pazurki po prostu sprawiają wrażenie lekko rozszerzonych bo widzę że naturalna płytka jest normalna. No i końcówka wolnego brzegu jest na niektórych troszkę krzywa.
Madelline to są naprawdę małe błędy, ale ja mam świra na punkcie wolnego brzegu wybacz że Cię tak męczę

I.. o zgrozo! Nie zauważyłam ostatnich pazurów Są ładniutkie zdobienie bardzo fajne, kształt mimo że to "nielubiane" przez wiele osób migdałki (a raczej migdałko kwadraty) ładny Tylko mały palec u prawej ręki klientki sprawia wrażenie grubszego (szerszego). Widzę też prześwitujący naturalny pazurek... przy uzupełnieniu "dosyp" tam jeszcze troszkę brokatu Stresik jest "zaznaczony' ale jest trochę za płaski.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując