Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - moje nowe pazurrrki:):) komentujcie:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-06, 20:43   #532
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: moje nowe pazurrrki:):) komentujcie:)

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Ja wcale nie krzyczę
Co bym podpiłowała całą długośc wolnego brzegu..ale mało. Moim skromnym zdaniem pazurki po prostu sprawiają wrażenie lekko rozszerzonych bo widzę że naturalna płytka jest normalna. No i końcówka wolnego brzegu jest na niektórych troszkę krzywa.
Madelline to są naprawdę małe błędy, ale ja mam świra na punkcie wolnego brzegu wybacz że Cię tak męczę

I.. o zgrozo! Nie zauważyłam ostatnich pazurów Są ładniutkie zdobienie bardzo fajne, kształt mimo że to "nielubiane" przez wiele osób migdałki (a raczej migdałko kwadraty) ładny Tylko mały palec u prawej ręki klientki sprawia wrażenie grubszego (szerszego). Widzę też prześwitujący naturalny pazurek... przy uzupełnieniu "dosyp" tam jeszcze troszkę brokatu Stresik jest "zaznaczony' ale jest trochę za płaski.

Aaa... a ja myślałam, że chodzi Ci o moje pazurki dlatego tak się tłumaczyłam to, że masz bzika na punkcie wolnego brzegu zauważyłam już dawno a ja bardziej przywiązuję wagę do tego, żeby były mocne, nie łamały się i nie robiły "plamki" z powietrzem w środku... to nie znaczy też że robię wolny brzeg "na odwal" ja po prostu dopiero się uczę, a wasze komentarze na forum dużo mi dają bo wiem, czego muszę bardziej przypilnować
Dziewczyna z ostatnimi pazurkami, french z żółtym kwiatuszkiem miała malutką płytę ale szeroką, a ja JESZCZE nie mam w swoich ziorach kamuflażu i niestety musiałam tak zrobić. Dla mnie ważne jest żeby ona była zadowolona i przyszła znowu...a wtedy już bardziej się postaram, I promise




Dziękuję za wszystkie wasze komentarze
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując