Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-17, 06:48   #5603
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Nie wiem co w tym fajnego chodzić bez malunku Nawet Ivci już odbiło Ja wolę być odpicowana .Znowu kolekcjonuję cienie i poszukuję kosmetyków idealnych Czekam na przesyłkę od Buczki.Może tam będzie coś ciekawego
Megi, cienie, tusze, szmineczki, błyszczyki to ja rozumię, ale na taką buźkę podkłady i pudry kłaść toć to zbrodnia w biały dzień. Jeszcze trochę świnka jestem, jeszcze się łuszczę, ale jak to minie to będzie raj jakiś. Mam dość, totalnie dość tapety!!! Nawet tej cudownej, z wyższych półek w przepięknych buteleczkach. Mam dość!!! I oby mi się nie zmieniło
Choć jak tak myślę, to te próbki podkładu Sisleya, które Buczka przysłała wcześniej, tak anielsko pachniały...
Ech, kobieta zmienną jest

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
ivus sie pytal jak ja banknocik z kibelka wyciagalam? Ano tak!!!
Penseta wyciagnelam i pod kran.Mocz splukalam ,papierek na parapecie polozylam.I jak wysechl ,to go przez papier toalet.na pol przedarlam.Za pomoca pensety do woreczka foliowego wsadzilam.W ktorym znajduja sie inne podarte ,ale nie osikane banktony.Jutro(moze) pojade do banku i niech mi wymienia na nowe
Buczka to teraz nowa penseta Ci potrzebna? Penset nie wymieniają...chyba?

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
A to mój bukiet ...z łazienki
Aneczko znowu nie zdążyłam zobaczeć Tego bukietu.

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Buczka jadę z tobą !!!!! Też potrzebuje płaszcza i kurtki i doradzić umiem i nie kwekam jak mnie nogi bolą

Dome te buty kupimy żeby zazdrosna nie była
Dziewczyny jadę z Wami bo mi golfy potrzebne Ja też wcale i nigdy przenigdy nie kwękam. Tylko wszyscy wkoło zawsze mi kwękają
Megi a ile godzin wytrzymasz na zakupach? Ciekawe, czy któraś mnie przebije. Potrafię nawet kilka razy do tego samego sklepu wejść, jak już nic ciekawego i dobrego rozmiarem nie znajdę


Cytat:
Napisane przez mylda Pokaż wiadomość
Jestem zestresowana. Kupilam na ebayu od freedomusa123 cosmelan 02.10 i cisza. Nie odpowiada na moje maile, a ja juz sobie zaplanowalam na koniec pazdziernika cosmoakcje. Dziewczyny, ktore zamawialy-jak dlugo czekalyscie??
Uciekam, jak pozno, wszyscy spia
Mylda
Freedomus odpowiada na maile, jak zadasz pytanie bezpośrednio z ebaya, inaczej zapomnij , że odpisze. Cosmelan zamówiłam 02.08, wysłał 15.08 (bo tyle czekał na dostawę z Hiszpanii). Towar dostałam około 4-6 września.


Buczuś co to za okropny podpis. Nie ma cosmelana, nie zapominaj, że z Ciebie niezła wróżka, Twoje przepowiednie sią sprawdzają

Saga jak buzia, pozbyłaś się już plam?
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora