Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dziwna brązowa krew +skąpy okres ...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-08, 22:12   #13
lusiek55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: dziwna brązowa krew +skąpy okres ...

Dziewczyny, specjalnie się zarejestrowałam żeby was pocieszyć. Przeglądałam to forum jeszcze przedwczoraj i byłam tak samo spanikowana jak wy. Po przeczytaniu wielu postów byłam praktycznie pewna że jestem w ciąży. Kochałam się ze swoim mężem bez żadnego zabezpieczenia, trochę poszaleliśmy ale skończył na zewnątrz. Oczywiście jest to ryzykowne ale spokojnie, w ciąże nie tak łatwo zajść znowu. Kobieta jest płodna kilka dni w trakcie cyklu, spójrzcie na te wszystkie biedne kobiety które sie starają zajść w ciąże i nie potrafią. Mój okres spóźnił się ponad dwa tygodnie i pojawił się w postaci najpierw brązowego plamienia, potem nieśmiało pojawiła się krew. Był tak skąpy że praktycznie nie musiałam użyć podpaski - brzuch mnie też nie bolał. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Dodam że moje mięsiączki są z typu: ręcznik pod pupe w nocy i nieziemski ból. Na drugi dzień natomiast okres nadszedł z impetem - ból potężny, dużo krwi - standardowo. Zmieniłam miejsce zamieszkania (Polska - Anglia), miałam dużo stresu w tym miesiącu i nie najlepiej się odżywiałam. Wszystko wpływa na jakość okresu, nasz organizm nie jest zaprogramowany! Zatem jeśli od czasu do czasu coś takiego się wam zdarzy to nie panikować! NIC SIE NIE DZIEJE! Jeśli zdarza się częściej to też prawdopodobnie wszystko OK, ale można się sprawdzić u lekarza - nie zaszkodzi na pewno. Podstawowa zasada: jak nie wiesz co sie dzieje to NIE PANIKUJ!
lusiek55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując