Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-17, 13:20   #108
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Hej

Za mną pracowity weekend
Szkołę olałam niestety, ale że w sobotę mamy też dzień otwarty w studio, to musiałyśmy nadrobić z Mamą jeszcze kilka rzeczy. Malowałysmy jedną ścianę na schodach, bo była biała a na niej biała tablica z plex z naszym logo jakoś marnie wyglądała, więc teraz jest fioletowa + brokat i esy floresy z niego . Malowałam też sztalugę na cennik przy wejściu i takie tam pierdółki. Mamy jeszcze sporo rzeczy do załatwienia, rozwiezienie zaproszeń, dodrukowanie ulotek, zakup napojów, kubków, talerzyków. W piątek też piekę tort Oczywiście fioletowy - zakupy na tortowni już poczynione

Przez week mieliśmy tylko 1 fazę, bo takie wiatry u nas były - dobrze, że nie całkowicie wyłączyli prąd Obwieszeni bylismy kablami i przedłużaczami, bo tylko 2 gniazdka działały na full. Trzeba było podłączyć mikrofale, bo kuchnia 5żyłowa niestety nie działała.
Nawet TV udało sie podłączyć, bo jak tu siedzieć na wpół ciemno i coś robić. Ale instalacje mieliśmy niezłe


Ola, to zapraszam - do Ikei mam rzut beretem
Mam nadzieję, że i ja ją odwiedzę na dłużej niedługo, jak już coś na działkę będziemy kupować



Zdrówka dla chorowitków
U nas lekki kaszel, a u Bartka zaczyna sie okres uczulenia na brzozę. W zeszłym tygodniu słoneczko i od razu podkrążone i swędzące oczy, lejący się katar. Na razie bierze Claritine, ale chyba będę musiała się z nim wybrać po konkretniejsze leki.

Brat miał w zeszłym tygodniu po raz 5 zabieg ( w ciagu 5 lat) i wycinane polipy z nosa. Całe szczęście jest ok, obudził się dość szybko po narkozie (po poprzednim zabiegu jakoś dłużej dochodził do siebie). Mam nadzieję, że zrobi odczulanie, bo ta triada aspirynowa go wykończy. Ile można mieć zabiegów? - średnio raz w roku...a dopiero 30 lat.
Ani nie ma węchu, ani smaku, dodatkowo ciągłe wydzieliny - męczy się strasznie
Lekkie uczulenia z dzieciństwa, wtedy nieleczone przerodziły się w rózne odmiany astmy i teraz już tak łatwo się tego nie pozbędzie


Idę piec chleby, bo dostałam tydzień temu zakwas i wczoraj uformowałam 3 keksówki. Mam nadzieję, że mi wyjdzie

To lecę i miłego dnia
ale mialas weekend
zycze powodzenia podczas dnia otwartego, nie watpie, ze wszyskto wyglada przeslicznie
widzialam zdjecia
Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Hej


Bylam z Werka u laryngologa i nie ma wskazan do usuniecia migadlka
niby jest przerosniety ale kazala obserwowac jak oddycha (narazie jeszcze ma katar wiec wiadomo ze w nocy przez buzie) i w razie jakby cos sie dzialo to mamy przyjsc na wizyte. Lekarka zauwazyla tez lekko sine sluzuwki co swiadczy o podlozu alergicznym i mowi ze testy skorne moga nie wykazac nic a sluzowka w nosie to co innego


Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość

No i lodówka wybrana, a tu udało mi się obejrzeć jeszcze jedną, którą miałam na liście i wybór już nie taki pewny


Dziewczyny, macie Piaskowego wilka? Super książka
gratuluje
mamy od dawna i bardzo lubimy
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując