Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowa technika
Wątek: Nowa technika
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-08, 16:14   #1
chwilka1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 283

Nowa technika


Witam !!!!

Pewnie powiecie nie ten dział , ale mnie coś podkusiło aby tu napisać co ludzie nie wymyslą . Ale od początku. Koleżanka z pracy powiedziała że musi przedłużyć sobie paznokcie . Ja na to u kogoś i co planujesz . A odpowiedż coś Ty sama robię .A ja dość ciekawa istotka a jak ? Choć bardzo dobrze wiedziałam bo miałam i żele i akryle. I tu dostałam takiego szoku żę o mało z krzesła nie spadłam .Powiedziała że cała "akcja " trwa 4 godziny . Mało tgeo kupuję to każdy tipsy i klej . A najlepsze jest to , że Kupuje preparat za 4 zł i tym robi . Ja dostałąm szoku i prosiłam żeby przyniosła. I Owszem przyniosła , ja zaczęłam wąchać i patrzeć coś podejrzane i wtedy zaczełam szukać po necie i nic . Wtedy wpładłam i napisałam nazwę firmy i koleny szok.Bo to się okazało , ze Ten preparat jakim wszystko wypałnia to lakier przezroczysty . Oto On
A technika oto jej przepis.Przyklejam tips do paznokcia i potem wszystko nakładam kilka warstw "preparatu ", czasem 7 wychodzi i to wszystko i trzyma sie około 3 - 4 tygodni .Ja zaczęłam się pytać czy można na pomalowane jako efekt końcowy a ona zę nie bo to odpada . A ja na to czy niszczy paznokcie ona że bardzo . Teraz jak się dowiedziałam o tym magicznym "preparatu" to się śmieje . Czego to ludzie nie wymyślą i kupie sobie bo często maluje paznokcie a mam swoje . I bedę malować jako efekt końcowy a moze się mylę . Mam ochotę jej powiedzieć o tym "preparacie " że to najzwyklejszy lakier bez barwny czy dać sobie spokój .

Edytowane przez chwilka1979
Czas edycji: 2010-04-08 o 16:16
chwilka1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując