Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-19, 09:50   #1420
Soccx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków(okolice) Wlck
Wiadomości: 18
GG do Soccx
Dot.: Re: Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Tez uwielbiam pedzle, mam w kolekcji kilkadziesiat chyba (nie liczylam) i moje poczatki byly...no coz...typowe chyba Najwczesniej aplikowalam chyba patyczkami do uszu(doh!) i jakimis pedzelkami do farbek, ktorych nie uzywalam w szkole Potem byly aplikatory z gabki i wielkie odkrycie,ze cienie mozna...cieniowac! Potem jakies pedzle drogeryjne i wtedy tez Wizaz napadla mania pedzli We-Ma (kto pamieta?). Zamowilam kilka dzieki pewnej Wizazance ze stolicy, no i eee...coz, teraz wiem, ze We-Ma bynamniej nie byla dobra,przynajmniej do makijazu (choc musze sie przyznac, ze ze wszytskich,ktore kupilam ciagle uzywamjednego cienkiego skosnego do kolorowania brwi). No i potem Sephora, Pout, Mac a teraz wlasnie co dostalam Premium Kit z Sigmy (plus dodatkowo 109 i 187), wiec ogolnie tak mnie natchnelo tu na posta. Jeszcze nie zdarzylam umyc pedzli, ale juz mam jakies wstepne opinie na ich temat (nie znalazlam jednak o dziwo, zadnego watku na Wizazu na ich temat).

PS: dolaczam foto, sorki za jakosc, ale iPhone nie jest zbyt dobry w swietle zarowki.
Bardzo fajny zestawik, Ja zakupiłam sobie 2 z SIgmy. Jeden do twarzy, drugi do oczu, są mega mięciutkie i wgl fajne Tak więc moim zdaniem Sigma to bardzo dobry wybór^^
__________________
http://www.youtube.com/user/19ShinY89 zapraszam do oglądania, komentowania i subskrybcji!!
Soccx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując