Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-20, 15:25   #647
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

EWA D.
Dzięki dziewczyny. Powiedzcie jeszcze ile dni tak średnio skóra schodzi, ile dni po zabiegu trzeba siedzieć w domu. Muszę sobie to jakoś zaplanować. Ale przekonana jestem, że sama to zrobię
..................

u mnie do miesiaca zle twarz wygladala , czerwona na maxa , luszczyla sie mocno ...chociaz ja musialam wychodzic do ludzi , nie moge sobie pozwolic zeby w domu siedziec nawet kilka dni ,takze robilam zawsze zabieg w czwartek lub piatek, sobota i niedziela w domu a potem juz musialam pracowac zatem ciemne okulary i zalatwialam co trzeba , potem szybko do domu ...jak tylko wyszlam twarz piekla mnie jeszcze bardziej niz w domu , sam podmuch powietrza wystarczyl ....
po pierwszej masce musialam Panthenolu uzywac przez kilka pierwszych dni , mialam twarz jak poparzona

nawilzanie jest bardzo wazne , zmywac mozna smialo zelem Physiogel , jest super po zabiegu - do kupienia w aptece oraz krem Avene Cicalfate swietnie goi i lagodzi twarz oraz nawilza ...
uzywac mozna wszelkich aptecznych nawilzaczy byle nie za duzo naraz ale niektore pieka na twarzy ...takze trzeba uwazac ...
Avene Cicalfate sprawdzony i jak dla mnie ten jeden wystarczy + Physiogel lub Bioderma Sensibio plyn micelarny do zmywania
uwazaj na krem , ktory jest w zestawie Hydravital Factor ka - moim zdaniem nic nie wart ! mi tylko podraznial twarz jeszcze bardziej zamiast lagodzic ...

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-06-20 o 15:29
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując