Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-07, 09:15   #1119
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Mialam w planach, ale nie wiem, czy się zdecyduję. Miałam ich serum-z retinolem,-w zimie używałam- i specjalnych efektów nie ujrzałam...Chyba że głęboko ukryte są SzatAnka chyba więcej produktow z BU używa. Zresztą na forum jest wątek wielbicielek..
Dzieki Beatka . Chyba sie zdecyduje na to serum. Nie wierze ze plamy rozjasni ale moze ogolnie koloryt buzi poprawi.
Chociaz...tez uzywalam flavoC z BU, i skonczylam sloiczek na klatce piersiowej, bo na twarzy go nie polubilam. A o pudrze diamentowym nie wspomne: cala lazienke i ubranie zapackalam , nie umialam tego polozyc na twarz

Co do plam: naprawde to cos2 ci rozbil plame na mniejsze? a robilas maske czy tylko cos2?

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy jakies plyny albo zele z kwasem glikolowym uzywalyscie kiedys ? albo kremy z kwasami ?
on tez dziala rozjasniajaco i przeciwzmarszczkowo ....

moze by trzeba bylo caly czas jakies kremy z kwasami jednak uzywac , moze to da lepsze efekty ....
Na kwasach sie nie znam za bardzo, nie uzywalam. Niektore dziewczyny uzywaly na plamy nenoplatyne czy srebro w plynie, juz nie pamietam...

A co do kremow z kwasami - nie mozna uzywac wiekszosci latem i to tez trzeba wiedziec ktorych , tez sie nad tym zastanawialam...ale odpowiedzi nie znalazlam

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez zizuzan Pokaż wiadomość
Dzięki - nikomu jeszcze nie zaszkodził kubeł zimnej wody

Co do nawrotu plam - pojawiają się w starych zadomowionych miejscach, czy w nowych? Jak to jest?

Poczytałam o Twoim filtrze i zobaczyłam że mają z tej serii również serum wybielające. Próbowałaś je może?
U mnie ciemnieja stare plamy, przede wszystkim ta na czole.
Uzywam tego filtru Ducray co Lapiel, potwierdzam jej opinie, fajny jest
Wybielacza z tej firmy uzywalam przed cosmelanem - nic specjalnego.
Mam tez krem nawilzajacy Ictyane Ducray, ale nie jest dobry - wyplywa z buzi

Edytowane przez Qubis
Czas edycji: 2010-08-07 o 09:22
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując