Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-18, 10:07   #533
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;22730636]Przyszlam sie pozalic . Strasznie napalilam sie na buty Ugg i bardzo chcialam je miec. Chyba nie bede miala. Tak mi smutno. Wiem, ze to glupie bo to tylko buty, ale mi smutno.
Buty kosztuja 150$ i mialam je dostac od TZta. Problem w tym, ze prawie nikt z listy autoryzowanych przedstawicieli Ugg nie chce wysylac do Polski. JEsli juz wysyla to za 80$. Dolozylabym sie do butow, choc te 230$ brzmi jako calosc przerazajaco. Rzecz w tym, ze z taka kwota wysylki lapie sie i na clo i na vat i buty beda kosztowac ponad 1000.
Musialabym dolozyc 500 zlotych do tych butow. To duza kwota. Nie mowiac juz o tym, ze buty beda kosztowac ponad 1000. Dla mnie to przesada. Nie stac mnie. Poprosilam jedna wizazanke z USA o pomoc, ale odmowila a byla to moja jedyna opcja, zeby te buty miec .[/QUOTE]


a na asosie patrzałaś po ile są w razie czego mam kod -10% na asosa, wiem że to niewiele ale zawsze, jakbys chciała to pisz a kurs funta teraz sprzyjający nie tak jak dolar faktycznie ale zawsze...
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora