Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Długie, piękne blond włosy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-10, 18:11   #265
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
tak, chodzi mi właśnie o ten żółty profesjonalny. Tego cementu z kerastase trzeba używać z suszarką lub prostownicą? To konieczne? Bo ja nie suszę włosów i od jakiegoś czasu nie prostuję i troszkę byłby to kłopot dla mnie... Pytam cię o tę farbkę, ponieważ mam w domu też odcień 10.21 i planowałam zrobić sobie nią odrost (jasny brąz) + do tego oxy 9% i nie wiem jak to może wyjsć na długość planowałam 9.22 z oxy 6%, bo mam rozjaśniane włosy, ale bardzo sprane nie zależy mi na jakimś tam super jasnym blondzie... jak myślisz wyjdzie coś z tego?
nie nie trzeba nic suszyc ,ozesz tylko odzywke zawinac w folie i trzymac jak najdluzej tylko masz czas
uzywasz szamponu i odzywki jak kazdej innej myjesz , nakladasz splukujesz i juz )
10,21 badzo ładna jest mysle ze mozesz zrobic tak jak mówisz ale nie wiem jak ci wyjdze 9.22 ja nigdy nie robilam, widzialam tu na wizazu kiedys zdjecia no to pieknie wyszlo na bardzo jasnym blondzie

tak wiec wedlug mnie wyjdzie dobrze )

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez bonita88 Pokaż wiadomość
nie nie trzeba nic suszyc ,ozesz tylko odzywke zawinac w folie i trzymac jak najdluzej tylko masz czas
uzywasz szamponu i odzywki jak kazdej innej myjesz , nakladasz splukujesz i juz )
10,21 badzo ładna jest mysle ze mozesz zrobic tak jak mówisz ale nie wiem jak ci wyjdze 9.22 ja nigdy nie robilam, widzialam tu na wizazu kiedys zdjecia no to pieknie wyszlo na bardzo jasnym blondzie

tak wiec wedlug mnie wyjdzie dobrze )
ja teraz 10 1/2 (i jedna druga) uzywalam to jest taka chyna o pol tonu jesniejsza niz pozostałe 10. i ma naturalny odcien czyli pewnie to jest taka 11.0
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując