Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-26, 22:32   #1178
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez strawberry162 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane Na tym wątku jestem po raz pierwszy więc jeśli napisze coś co się kiedyś powtórzyło to napiszcie 23.11 dostałam drugie zamówienie z BU min. hydrolat lipowy, serum LEMON i żh 1%. Oczywiście hydrolat i żh użyłam pierwszego dnia wieczorem (żh razem z serum azelo) i na drugi dzień zauważyłam że moja skóra na czole jest dość nierównomierna, chropowata i jest dużo małych krostek. Na noc użyłam żh z serum lemon i rano cała twarzy była taka jak na czole - chropowata, nierównomierna . W świetle dziennym wygląda to okropnie, nie są to jakieś pryszcze czy gule po prostu mam bardzo nierównomierną skóre na twarzy. tak jakby pokrytą kaszką, w dotyku jest gładka ale pod swiatło wygląda fatalnie. jak myślicie co może być winowajcą? Żel czy serum? A może to puder bambusowy z jedwabiem który zaczęłam używać już na drugi dzień po jego otrzymaniu tj. 24.11. Pomóżcie dziewczynki, na razie odstawie serum lemon może to on jest winowajcą i zacznę nakładać puder w minimalnej ilości
Jeśli dobrze wyczytałam, używasz te produkty od niedawna. Z tego co pamiętam, obecna wersja serum lemon ma kwas bha - on może być winowajcą. Kaszka, którą opisujesz, to może być efekt oczyszczania skóry.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując