Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-09, 15:57   #4593
Skyrim1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 50
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Bardzo proszę też pomóc i mnie


1. Jak się opalasz
dosyć szybko, mam czasem oparzenia słoneczne, najpierw na czerwono dopiero potem brązowieje na brązowo-złotawo

2. Kolor oczu i brwi
kolor oczu jest zielono-szary, taki oliwkowy z żółtawymi obrączkami wokół zielenicy i na brzegach z brązową skazą w prawym oku, jest ciemniejsza obwódka ale nie bardzo wyrazna.

oprawa oczu zdecydowana, długie czarne rzęsy i ciemne brwi

3. Piegi
piegów mam bardzo dużo na nosie i policzkach kiedy wyjdę na słońce czyli w lecie, są ciepłe, takie złotawo-rude? coś takiego

4. Cera
cera jest raczej ciepła, żółtawa, kość słoniowa, mam skłonności do wyprysków i skaz, rumienie się na różowo, dosyć konkretnie różowo

5. Naturalny kolor włosów
na pewno nie są mysie, jest to ciemniejszy brąz ze złotawym refleksem i naturalnymi pasemkami, taki naturalny brąz (coś jak poziom 6)

6. Kolor ust
usta są ciemniejsze, mocno różowe ale chyba mają coś z czerwieni

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
chodzę raczej w czarnych rzeczach, czarny robi mnie "wyrazną" że tak powiem, ale uwielbiam ciemny turkusowy, butelkowa zieleń, szmaragdowa soczysta zieleń, soczyste morskie błękity, ametystowy fiolet, złamana biel jak skorupka jajka, kolor lnu, co do brązów nie mam nic przeciwko czekoladzie z mlekiem ciemnej i soczysty vampirzy kolor czerwieni, taki krwisty


Bardzo proszę o pomoc
Skyrim1 jest offline Zgłoś do moderatora