Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-14, 09:51   #4595
Selvan
Raczkowanie
 
Avatar Selvan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 355
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dziewczyny, pomóżcie od dłuższego czasu próbuję sama dojść do tego jakim sezonem jestem ale co chwilę wydaje mi się, że innym.

1. Jak się opalasz - Najpierw na czerwono. Po kilku dniach opalenizna robi się złotobrązowa. Powstaje dużo delikatnych piegów, które znikają potem wraz z opalenizną. Generalnie, żeby nabrać koloru muszę spędzić na słońcu bardzo dużo czasu. Po tygodniowym urlopie to nawet nie widać, że gdzieś byłam.

2. Kolor oczu - szaro-błękitne przy brzegach złota obwódka naokoło źrenicy. ( Gdy ubieram coś butelkowo-zielonego to wydają się zielone)

3. Piegi - Po opalaniu pojawiają się delikatne piegi na nosie i policzkach (Znikają po kilku miesiącach bez opalania) Na ciele mam trochę plamek po opalaniu( ok. 8 na przedramieniu, 6 na twarzy). Moja mama ma ich znacznie więcej, dlatego unikam słońca z pasją.

4. Cera - b. jasna beżowa (najlepszy kolor jaki narazie znalazłam to studio fix fluid z MAC w kolorze NC15 i Mat velvet + z Make Up For Ever w odcieniu 20 chociaż oba moglyby by mieć mniej żółte, bardziej beżowe zabarwienie)

5. Naturalny kolor włosów- Z wiekiem ciemniejący. Określiłabym go jako taki mysi brąz. Jako dziecko miałam prawie białe blond włosy,brwi i rzęsy. Jako nastolatka ciemny blond. Teraz jest na granicy między ciemnym blondem a jasnym brązem. Na słońcu robią mi się pasemka.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) róż wchodzący w pudrowy.

Co do ubrań to dobrze mi w dużej ilości fioletów ,ciemnych czerwieniach i kolorach zielono-niebieskich, a okropnie w żóltym.
Selvan jest offline Zgłoś do moderatora