Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-08, 17:48   #4155
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

[QUOTE=kascysko;33900266]Nie doradzę Ci nic aptecznego - w moim przykładzie, co zresztą już pisałam WSZYSTKIE kosmetyki powodowały stopniowe pogorszenie cery.
Przecie w OCM nie musisz stosować parówki - ręcznik zamoczony w ciepławej/letniej wodzie i wio - sama mam naczynka i dokładnie tak działam.
Wiesz, to Ty mówiłaś wcześniej, że nie stać Cię na takie wymysły a ukręcenie takiego olejku jak z BU to kupienie oleju słonecznikowego i kupienie lecytyny w aptece

Co do filtrów - KAŻDY kupny kosmetyk z filtrem ma jakiś zapychacz - więc ja dziękuję, i tyle. Ja nie znam dobrego kremu aptecznego, którego Ty szukasz, więc Ci nie pomogę. Poza tym DOBREGO kremu nie będzie potrzeby tuningować olejem.

Olej z orzecha włoskiego możesz używać do nawilżania cery czy właśnie OCM i do tego, do czego zamierzałaś użyć olej Tamanu.

Trochę zbyt nerwowo do sprawy podchodzisz, więcej spokoju - wbrew pozorom skórze swoim mieszaniem nie jest tak prosto zrobić krzywdy [/QUOTE

Mam dziwne wrażenie, że ten olej słonecznikowy mnie by zapchał i ogólnie by się nie sprawdził. Natomiast zainteresował mnie olej z orzecha włoskiego, tylko dziwne, że wszędzie głównie są chwalone oleje z wiesiołka, tamanu, drzewa herbacianego itd.
Czyli przykładowo mogłabym do kremu Physiogel dodać naturalny SPF tak jak ten olej malinowy, czy co to tam było?
Jakoś nie jestem przekonana do OCM, wydaje mi się zbyt dużo cyrkowania. Wolałabym po prostu zmyć makijaż z twarzy olejkiem, potem dokończyć ewentualnie jakimś mleczkiem lub żelem i już.

Podchodzę do tego nerwowo bo mam straszny mentlik w głowie odnośnie olejków i ogólnie kosmetyków. Będę musiała to wszystko sobie jakoś uporządkować i zastanowić się co będzie dla mnie najlepsze. Zastanawiałam się też nad czymś od Tołpy lub Pharmaceris, ale to na razie takie wolne myśli...
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora