Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-02, 15:51   #468
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Przyszła moja skromna paczuszka z AO. Załączam zdjęcia nabytków + innych zdobyczy, które zapomniałam wcześniej pokazać.

Alterra, Mleczko do ciała bezzapachowe - do wzbogacania mocznikiem; paczki z ZSK nie pokazuję, bo nie ma co pokazywać
Fitne (według biopiękna to niby Logona?), Żel do stóp i nóg z kasztanowcem i mentolem - TŻ bardzo sobie go chwali, bo fajnie odpręża stopy po całym dniu pracy na nogach
Aubrey Organics, Krem do Golenia Men's Stock North Woods - coś ostatnio rozpieszczam mojego TŻa (żeby nie mieć wyrzutów sumienia )
Aubrey Organics, Krem oczyszczający z rokitnika i ogórka z witaminą C
Aubrey Organics, Zestaw podróżny Rosa Mosqueta (krem, krem do mycia, tonik i maseczka-peeling)
Aubrey Organics, próbki balsamu do rąk i ciała Rosa Moqueta, kremu pod oczy Lumessence i odżywki GPB

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Zamówiłam na lushu 3 tabliczki henny (Margo) i masełko do ciała (Gayenka).
W nawiasie wskazałam winowajców

I ogłaszam - KONIEC Z ZAKUPAMI przez całe wakacje!

No chyba, że mi coś darmo dadzą!

Czekam na 2 paczki z iherbu, przesyłke z ao, bioarpu, testery edm jojoba i lusha. DOŚĆ!
W podzięce za Twoje kuszenie powinni obsypywać Cię deszczem darmowych kosmetyków.

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
zdecydujesz się na zakup któregoś z nich?

zapomniałam Cie pochwalić za wnikliwy research o szczotkach na plotkowym
Właśnie dumam. Mam ciągle Crystala i tego nieszczęsnego Garniera. Na pewno spróbuję Alterry, a może skuszę się jeszcze na któryś.

Dziękuję. Chyba złożę zamówienie na grzebień i szczotkę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aoiinne.jpg (36,0 KB, 44 załadowań)

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-07-02 o 15:52
Melya jest offline Zgłoś do moderatora